Piknik Organizasyonu & BBQ

PİKNİK ORGANİZASYONU & BBQ

İzmir Catering Hizmeti


Barbekü organizasyonları lezzetli olduğu kadar eğlenceli de geçmektedir. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hem eğlenip hem de lezzetli ikramlıklar yemesi için istediğiniz her an sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız. Biz ülke kültürü olarak da barbekü ve ikramları seven ve hemen hemen her hafta bu keyfi yaşamayı seven bir halkız. Biz ise sevdiğiniz bu etkinliklerde yorulmamanız için gerekli olan bütün işleri yapmaktayız. Firma olarak biftekten tavuğa, kuzu şişten sucuğa, köfteden tavuk kanatına, külbastı gibi bütün ikramlıkların pişirilmesi işini ve servis işlerini yapmaktayız.
Barbekü ikramlarınızda verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır.
• Mangal kiralama
• Aşçı
• Servis elemanı garson
• Servis için gerekli olan ekipmanlar
• Yiyecek ve içecekler
• Çocuklar için oyun alanları ve şişme parkurlar
• Süsleme ve dekor hizmetleri
• Animasyon ve palyaço
BARBEKÜ VE ORGANİZASYONLARDA SAĞLANAN HİZMETLER
Biz müşterilerimiz ve onların özel davetlilerinin eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilmesi adına organizasyonlarda gerekli olan bütün hazırlıkları ve hizmetleri kusursuz ve eksiksiz olarak yapmaktayız. Sizlerde sevdikleriniz ile beraber güzel organizasyonlar yaşamak için bizi her an arayabilirsiniz. İletişim numaralarımıza web sitemiz üzerinden kolaylık ile ulaşabilir ve bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.
Organizasyonlarda sadece yiyecek ve eğlence hizmeti değil aksine hazırlamış olduğunuz konsepte uygun olarak düzenleme ve ayarlama yapmaktayız. Yani güzel yemekler, şık mekânlar ve eğlenceli zaman geçirmeniz için hazırlık yapmaktayız. Yapmış olduğumuz özel sunum ve dizaynlar ile mükemmel organizasyonlara imza atmaktayız.
HEDEFİMİZ
Saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana başarılı işler ile adım atmaktayız. Bu işler ile müşterilerimizi her an mutlu edip yüzlerini güldürmekteyiz. Özellikle barbekü organizasyonlarınızda hazırladığımız lezzetli ikramlar ve birbirinden güzel etler ile damaklarınızda harika tatlar bırakarak hazırladığımız eğlenceli oyunlar ve alanlar sayesinde çocuklarınız içinde çok hoş vakit geçirecekleri ortamlar yapmaktayız.
Yoğun hayata ve stresli ortamlara biraz ara verip nefes almanız ve eğlenmeniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız. Firma olarak istediğiniz her an yapacağınız organizasyonlar için gerekli olan işlerde en uzman kadromuz ve disiplinli işlerimiz ile yanınızdayız.