Lunchbox Kumanyalar

LUNCHBOX KUMANYALAR

 

Müşterilerimizin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkmaktayız. Lunchbox kumanya hizmetimiz diğer adı ile paket sistemi hizmetimiz ile sizlere büyük kolaylıklar ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin pratik ve ekonomik hizmetler alarak daha rahat etmelerini sağlamaktayız. Yapacağınız davetlerde, pikniklerde, toplantılarınızda, seyahatlerinizde, iş gezilerinizde sizlere verdiğimiz bu güzel hizmetlerden yararlanıp daha kaliteli ve güzel sunumlar yapabilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu hizmet ile size garanti vererek tam istediğiniz zamanda birbirinden lezzetli yemekleri sizlere getirip karşılığında uygun faturalar çıkartmaktayız.

 

Beraber çalıştığımız personeller işlerinde uzman ve işini bilen kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz işler ve sizlere sunduğumuz hizmetler güven, kalite ve hijyen kuralları istemektedir. Biz ekip olarak bütün hijyen kurallarına uyarak kaliteli işler ortaya sergilemekteyiz. Gıda insanların sağlığını etkileyen en önemli unsurlardandır. Biz ise müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları kadar sağlıklı gıdalar tüketmelerine de önem vermekteyiz. Hazırladığımız gıdalarda tamamen bu yöndedir.

 

PAKET YEMEK SİSTEMİ VE HİZMETLERİMİZ

 

Müşterilerimize verdiğimiz paket yemek sisteminde çok fazla sayıda ürün seçeneğine sahibiz. Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesinden müşterilerimiz davetlerine ve kendilerine en uygun olan yiyecek ve içeceklerden menü, hazırlayabilirler. Bu sayede onlara hitap eden menü hazırlayarak her şeyin daha iyi olmasını ve müşteri memnuniyetini daha yukarı taşımayı başarırız.

 

Hayat koşuşturması ve yoğunluğu içerisinde çoğu insan düzenli ve doğru beslenmeyi unutup sağlıklarını düşünmezler. Hâlbuki doğru ve düzenli beslenme sayesinde daha dinamik ve sağlıklı olunur bu sayede daha rahat işlerini yaparlar. İşte tam bu noktada biz devreye girerek bizi tercih eden müşterilerimizin doğru ve düzenli beslenmelerine paket yemek sistemimiz ile yardımcı olmaktayız.

 

HAKKIMIZDA

 

İnsanların yapacakları sosyal ve toplu etkinliklerde yiyecek ve içecekleri hazırlayıp sunulmasına yardımcı olan, bu kon uya hakim profesyonel personeller ile çalışan bir firmayız. Yaptığımız hizmetlerin başarısını bütün olarak takım halinde çalışan ekibimiz ile sağlamaktayız. Yaptığımız işi ilk olarak çok seviyoruz ve bu sevgiye disiplin ve tecrübelerimizi eliyoruz bu sayede sektördeki farklı yerimizi korumayı başarıyoruz. En önemli özelliklerimizden bir diğeri ise köklü firmamızın gücüne dayanarak yaptığımız işlerde en uygun faturaları çıkartmaktır.